Tervetuloa!

Haluamme kertoa, että käytämme sivustollamme evästeitä. Käytämme niitä vain kävijämäärien mittaamiseen ja analysointiin. Mikäli annat luvan tähän, olemme kiitollisia koska näin voimme kehittää sivujamme!

Mikäli et halua antaa lupaa tähän, voit valita niin alta. Tällöin evästeisiin tallennetaan ainoastaan tieto kiellostasi, jotta tiedämme sen jatkossa kysymättä.

Riippumatta valinnastasi, pääset joka tapauksessa normaalisti selaamaan sivujamme tämän jälkeen. Kiitos!

check
Salli evästeet
close
Älä salli evästeitä

Suomen Tunnistetieto Oy

DOKS® -palvelua kehittää ja tarjoaa vuonna 2014 perustettu Suomen Tunnistetieto Oy. Ammattitaitoiseen ja kasvavaan tiimiimme kuuluu juristeja, sovelluskehittäjiä ja muita rahanpesulain hallitsevia asiantuntijoita.

Yhtiö on hyvässä kasvussa ja saavuttanut vankan jalansijan suomalaisessa KYC-markkinassa. Kaikki palvelumme on yrityksemme omaa tuotantoa ja 100% suomalaista tietotekniikan ja juridiikan huippu-osaamista.

Kumppaneinamme toimii mm. Patentti- ja rekisterihallitus, Nets, Bisnode Finland ja Lowell.

  • Nets
  • Bisnode
  • Lowell
  • PRH
  • Taloushallintoliitto

Asiantuntijamme

Tatu Kulmala

Partner | Asiakkuudet

p. 050 520 5353

tatu.kulmala@doks.fi

Linkedin

Petri Maijanen

Partner | Asiakkuudet

p. 040 069 8508

petri.maijanen@doks.fi

Linkedin

Petteri Tenhunen

Partner | Asiakkuudet

p. 041 502 4018

petteri.tenhunen@doks.fi

Linkedin

Maria Muurinen

Avainasiakaspäällikkö

p. 040 021 3512

maria.muurinen@doks.fi

Tero Elsilä

Myynti ja asiakaspalvelu

p. 040 488 9441

tero.elsila@doks.fi

Jaana Pajaranta

Ajanvaraus

p. 040 779 9080

jaana.pajaranta@doks.fi

Ville Saarinen

Partner | Tuotekehitys

p. 040 033 7100

ville.saarinen@doks.fi

Yhteystiedot

  • Suomen Tunnistetieto Oy
  • 2662430-5
  • Veistämönaukio 1-3
  • 20100 Turku

Sähköinen laskutus

  • Verkkolaskuosoite
  • 003726624305
  • Operaattoritunnus
  • 003721291126 (Maventa)

Ota yhteyttä

Voit ottaa yhteyttä meihin oheisella lomakkeella. Vastaamme mahdollisimman pian!

Jätä soittopyyntö

Anna nimesi ja puhelinnumerosi, niin asiantuntijamme ottaa teihin yhteyttä!