Tervetuloa!

Haluamme kertoa, että käytämme sivustollamme evästeitä. Käytämme niitä vain kävijämäärien mittaamiseen ja analysointiin. Mikäli annat luvan tähän, olemme kiitollisia, koska näin voimme kehittää sivujamme!

Mikäli et halua antaa lupaa tähän, voit tietenkin valita niin alta. Tällöin ainoa selaimesi evästeisiin tallennettava asia on tieto tästä kiellostasi, jotta tiedämme sen jatkossa kysymättä.

Riippumatta valinnastasi, pääset joka tapauksessa normaalisti selaamaan sivujamme tämän jälkeen.

Suomen Tunnistetieto Oy

DOKS®ia kehittää ja tarjoaa vuonna 2014 perustettu Suomen Tunnistetieto Oy. Ammattitaitoiseen ja kasvavaan tiimiimme kuuluu juristeja, sovelluskehittäjiä ja muita rahanpesulain hallitsevia asiantuntijoita.

Yhtiö on hyvässä kasvussa ja saavuttanut vankan jalansijan suomalaisessa KYC-markkinassa. Kaikki palvelumme on yrityksemme omaa tuotantoa ja 100% suomalaista tietotekniikan ja juridiikan huippu-osaamista.

Yhteistyössä Alma Talent

Kumppaneinamme toimii mm. Patentti- ja rekisterihallitus, Nets, Bisnode Finland ja Lowell.

  • Nets
  • PRH
  • Bisnode
  • Taloushallintoliitto
  • Lowell

Asiantuntijamme

Tatu Kulmala

Partner | Asiakkuudet

p. 050 520 5353

tatu.kulmala@doks.fi

Linkedin

Petri Maijanen

Partner | Asiakkuudet

p. 040 069 8508

petri.maijanen@doks.fi

Linkedin

Petteri Tenhunen

Partner | Asiakkuudet

p. 041 502 4018

petteri.tenhunen@doks.fi

Linkedin

Maria Muurinen

Avainasiakaspäällikkö

p. 040 021 3512

maria.muurinen@doks.fi

Patricia Nyberg

Avainasiakaspäällikkö

p. 040 736 0708

patricia.nyberg@doks.fi

Linkedin

Tero Elsilä

Myynti ja asiakaspalvelu

p. 040 488 9441

tero.elsila@doks.fi

Ville Saarinen

Partner | Tuotekehitys

p. 040 033 7100

ville.saarinen@doks.fi

Yhteystiedot

Suomen Tunnistetieto Oy

2662430-5

Osoite:

Veistämönaukio 1-3

20100 Turku

Puhelin:

010 271 4606

Sähköposti:

asiakaspalvelu@doks.fi

Sähköinen laskutus

Verkkolaskuosoite:

003726624305

Operaattoritunnus:

003721291126 (Maventa)

Ota yhteyttä

Voit ottaa yhteyttä meihin oheisella lomakkeella. Vastaamme nopeasti!

Jätä soittopyyntö

Anna nimesi ja puhelinnumerosi, niin asiantuntijamme ottaa teihin yhteyttä!

DOKS Yhteistyössä Alma Talent

Suomen Tunnistetieto Oy

2662430-5

Veistämönaukio 1-3
20100 Turku

Asiakaspalvelu

Palvelemme arkisin klo 09-16

puh. 010 271 4606
asiakaspalvelu@doks.fi