| Login
Varaa demo

DOKS®-asiantuntijat palveluksessasi

Tatu Kulmala

Partner | Asiakkuudet

tatu.kulmala@doks.fi +35850 520 5353

Petri Maijanen

Partner | Asiakkuudet

petri.maijanen@doks.fi +35840 069 8508

Petteri Tenhunen

Partner | Asiakkuudet

petteri.tenhunen@doks.fi +35841 502 4018

Maria Muurinen

Avainasiakaspäällikkö

maria.muurinen@doks.fi +35840 021 3512

Patricia Nyberg

Avainasiakaspäällikkö

patricia.nyberg@doks.fi +35840 736 0708

Tero Elsilä

Myynti ja asiakaspalvelu

tero.elsila@doks.fi +35840 488 9441

Jaana Pajaranta

Myynti

jaana.pajaranta@doks.fi +35840 779 9080

Tomi Kekkonen

Järjestelmäasiantuntija

tomi.kekkonen@doks.fi +35850 363 6289

Ville Saarinen

Partner | Tuotekehitys

ville.saarinen@doks.fi +35840 033 7100

Yhteystiedot

Suomen Tunnistetieto Oy
2662430-5

Osoite:
Veistämönaukio 1-3, 20100 Turku

Puhelin:
020 730 9250

Sähköposti: asiakaspalvelu@doks.fi

Sähköinen laskutus

Verkkolaskuosoite:
003726624305

Operaattoritunnus:
003721291126 (Maventa)

Voit ottaa yhteyttä meihin oheisella lomakkeella tai jättää meille soittopyynnön. Vastaamme nopeasti!

Kiitos Yhteydenotostanne!

Olemme teihin pian yhteydessä.

* Merkityt kentät tulee täyttää